با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شماره مجوز : 51445

مهاجرت به کشور روسیه

مهاجرت به کشور روسیه

  مهاجرت به کشور روسیه  برای شهروندان خارجی به روش های مختلفی امکان پذیر است و هر فرد پیش از ورود به این کشور باید هدف خود را تعیین کند.   از جمله معیارهای اولیه یک شخص برای مهاجرت به یک کشور طبیعتا اخذ هر چه سریعتر اقامت و تابعیت آن کشور می باشد.   روسیه به دلیل نزدیکی به ایران توجه افراد زیادی در کشورمان را به خود جلب می کند و به همین دلیل است که توجه به قوانین مهاجرتی در کشور روسیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.    
مهاجرت کشور روسیه
مهاجرت کشور روسیه
 
بهترین شهرهای روسیه برای زندگی
نیژنی نووگورود مسکو یکاترینبورگ سنت پترزبورگ ولژسکی نووسیبیرسک کازان    

شرایط تحصیلی در کشور روسیه :

  روسیه در زمینه آموزش ریاضیدان، فیزیکدان، شیمیدان، زمین‌شناس، مهندس، برنامه‌نویس، پزشک و متخصص علوم انسانی رهبر جهانی شناخته شده است و این موضوع با توجه به جایگاه‌های دانشگاه‌های روسی در رده‌بندی‌های جهانی اثبات شده است.   پس از تحصیل در روسیه افراد می توانند در ایران و حتی در کشورهای اروپایی ادامه تحصیل داده و یا مشغول به کار شوند .   مدارک دانشگاه های مسکو مورد تایید وزارت بهداشت می باشد . بهترین زمان برای اقدام به اخذ پذیرش در دانشگاه های روسیه از ابتدای ژانویه تا اوایل جولای می باشد .   دانشگاه های مسکو نیازی به مدرک زبان اعم از ایلتس، تافل، GMAT ،TCF ، CAE ندارد و این خود یک امر مهم برای افرادیست که می خواهند پذیرش بگیرند .   شما می‌توانید درخواست ویزا را پس از پذیرش در دانشگاه روسیه تا 45 روز قبل از ورود برنامه‌ریزی‌شده خود به روسیه، آغاز کنید. برنامه اعزام دانشجو به روسیه روند این پروسه را برای متقاضیان راحت‌تر می‌کند.      
مهاجرت کشور روسیه
مهاجرت کشور روسیه
    پردازش ویزا معمولاً دو تا سه هفته طول می‌کشد و می‌توان آن را در سفارت محلی روسیه یا مرکز ویزا انجام داد.   ویزای دانشجویی روسی در ابتدا به مدت 90 روز و با امکان تمدید ویزا به مدت یک سال قابل‌استفاده است و سپس می‌توان آن را به‌طور مداوم در طول مدت تحصیل تمدید کرد.    

شرایط کاری در کشور روسیه:

  کار در روسیه واجد شرایط خاصی است که افراد با توجه به آن می‌توانند در این کشور شروع به کار کنند.   هر فردی که قصد دارد در روسیه کار کند باید توسط یک کارفرما به این کشور دعوت شود، و در این صورت است که افراد می‌توانند درخواست ویزای کار دهند.   نکته‌ای که لازم به ذکر است این است که کارفرمایان تنها افرادی را مورد حمایت شخصی خود قرار می‌دهند که در حرفه و کار خود بهترین مهارت را کسب کرده باشند.   بعد از اینکه دولت روسیه با ویزای کار افراد موافقت کرد، شخص متقاضی می‌تواند به مدت 1 سال اقامت در روسیه را کسب کند. در مدت این یک سال افراد باید در کار خود پیشرفت لازم را کسب کنند.   هم‌چنین دچار هیچ گونه تخلفی نشوند. و به خوبی از عهده مالیات بربیایند و به صورت منظم مالیت را بپردازند. در این صورت است که برای دوره‌های بعدی نیز می‌توانند دوباره درخواست اقامت بدهند.      
مهاجرت کشور روسیه
مهاجرت کشور روسیه
   

شرایط ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور روسیه:

  یکی از راه های اخذ اقامت در روسیه، از طریق سرمایه گذاری می باشد. به دلیل نزدیکی کشور روسیه به ایران متقاضیان این امر رو به افزایش است.   سرمایه گذاری در روسیه از طریق ثبت شرکت، خرید ملک، کارآفرینی وخرید اوراق قرضه امکان پذیر می باشد که هر کدام از این روش ها شرایط و ملزومات خاص خود را دارند.   ثبت شرکت در روسیه مستلزم رعایت چندین استاندارد ازجمله: تهیه پیش نویس همکاری، امضای نمونه و دیگر مواردی که برای ثبت یک شرکت در روسیه مهم می باشد است. این مدارک قبل از ارسال به اداره ثبت تجارت روسیه میبایستی به زبان روسی ترجمه گردند.   ثبت شرکت در روسیه به فرایند مراجعه به دفاتر ثبت، افتتاح یک حساب بانکی و استخدام یک حسابدار محلی ختم می گردد، چرا که تمامی این فعالیت ها برای فرایند ثبت شرکت در روسیه ضروری می باشند.

مطالب این صفحه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.