مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری انگلستان

 

مهاجرت کاری به انگلستان یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. کشور انگلستان برای مهاجران کشور جذابی بوده و هرساله نظر مهاجران زیادی را به خود جلب می‌کند.

انگلیس روش‌های مهاجرتی زیادی برای ورود متقاضیان به کشورش دارد. از جمله ی این روش‌ها که اغلب متقاضیان می ‌توانند برای رفتن به آن اقدام کنند روش مهاجرت کاری است.
برای مهاجرت کاری به کشور های مختلف لازم است تا مولفه های بسیاری را مورد بررسی قرار دهید. به عبارتی لازم است تا شرایط را از زوایای گوناگون بررسی کنید. مهاجرت همواره می تواند با چالش های بسیاری روبرو باشد اما اگر شما بتوانید قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات خود را روز به روز افزایش دهید، می توانید در مقابل مشکلات و چالش ها بهتر عمل کنید.

 

 

مهاجرت کاری انگلستان
مهاجرت کاری انگلستان

ویزای کاری انگلستان

 

انگلستان یکی از مهم ترین کشور ها در زمینه های اقتصاد، سیاست، فناوری و خدمات پزشکی در دنیا است. با توجه به کارآفرینی ها و سرمایه گذاری های بازار کار، این کشور همواره نیازمند نیروی کار است. سالانه افراد زیادی به منظور کار در این کشور اقدام به اخذ ویزا کرده و یا در بخش های مختلف آن سرمایه گذاری می کنند.
همانطور که مطلع هستید کشور انگلستان در صدور انواع ویزا برای ایرانیان سخت گیر است و شخص برای گرفتن نتیجه ی بهتر می بایست موارد مختلفی را در ارائه ی مدارک و همینطور مصاحبه رعایت نماید.

 

نحوه ی کاریابی در انگلستان

 

مهاجرت کاری به کشور های مختلف در مجموع به دو دسته تقسیم می شود. در نوع اول به فرد متقاضی مهاجرت کاری، ویزایی با مدت زمان محدود داده می شود تا وی در طی آن مدت به دنبال کار در کشور مورد نظر و بستن قرار داد کاری با کارفرمایان شود در صورت عدم موفقیت وی در پیدا کردن شغل می بایست خاک آن کشور را ترک نماید. لازم به ذکر است که این نوع از ویزا با امتیاز بندی همراه بوده و لزوما فرد باید شرایط اخذ ویزای کار در انگلستان را کسب کند تا ویزا را دریافت نماید.

در نوع دوم، یافتن کار به صورت دریافت پیشنهاد کاری است. بدین معنا که یک کارفرما از کشوری خارجی برای فرد متقاضی دعوتنامه ای ارسال و وی را دعوت به کار می کند. البته فرد کارفرما باید ابتدا در مدتی معین، شغل را در کشور خود آگهی کرده و در صورت عدم وجود متقاضی و پذیرنده ی شغل، از فردی در کشور دیگر تقاضای قبول پست شغلی مورد نظرش را داشته باشد.

 

مهاجرت کاری انگلستان
مهاجرت کاری انگلستان

در صورتی که افراد قصد کار در کشور انگلیس را دارند، بهتر است با لیست مشاغل مورد نیاز این کشور آشنایی داشته باشند. از جمله فرصت های شغلی که کشور انگلیس به آن ها نیاز دارد می توان به شغل هایی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی طراحی توسعه، مهندسی عمران، علوم فیزیک، مدیریت تولید و انرژی، مهندسی هوا فضا، مدیریت مو تخصص فناوری اطلاعات، برنامه نویسی، پزشکی، پرستاری، موسیقی ، جوشکاری، طراحی گرافیک و دیگر رشته ها اشاره نمود.

 

مهاجرت کاری انگلستان
مهاجرت کاری انگلستان

اسناد و مدارک مورد نیاز کار در انگلستان

_ پاسپورت معتبر
_ عکس باکیفیت
_ شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
_ گواهی عدم سوء پیشینه
_ برگه ی صلاحیت پزشکی
داشتن تمکن مالی و گردش حساب که نشان دهد افراد توانایی مالی برای مخارج در انگلستان را دارند و ارائه ی دعوت‌ نامه و از شرایط اخذ ویزای انگلیس می‌باشد.
لازم به ذکر است داشتن مدرک آیلتس و سابقه ی کاری مرتبط، شانس شما را برای اخذ ویزای کار و اقامت ‏در این کشور افزایش می دهد. ‏

 

 

مهاجرت کاری انگلستان
مهاجرت کاری انگلستان

 

برای  موفقیت جهت اخذ ویزای کاری کشور انگلستان می‌ توانید با کارشناسان موسسه حقوقی بین المللی ایرانیان تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی استفاده نمایید.

مطالب این صفحه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.