با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شماره مجوز : 51445

مشاوره رایگان

ویزای کار قطر

ویزای کار قطر

ویزای کاری کشور قطر از مواردی است که نیاز به تأیید کارفرما و کارمند دارد. در این زمینه باید رویکردهای دقیق کاری به طور واضح ارزیابی شود. ویزای کاری کشور قطر به طور حتم می‌تواند منجر به اقامت دائم کشور قطر شود. از یاد نبرید که با ویزای کاری کشور قطر می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز همراه خود ببرید.

کار در قطر
کار در قطر

 

کار در قطر

 

کشور قطر در بخش جنوب غربی قاره آسیا قرار دارد. پایتخت این کشور شهر زیبای دوحه است و بیشترین مهاجرت به این بخش صورت می‌گیرد. این کشور مساحتی حدود ۱۱۵۷۱ کیلومتر مربع دارد و از یک صحرای خشک تشکیل شده است.

کشور قطر با کشور عربستان سعودی از طریق مرز خاکی همسایه است. این کشور با عراق و کویت و بحرین و امارات مرز آبی دارد. شرایط اقامت در کشور قطر برای جوانان بهتر از سایر گروه است.

حقیقت این است که بخش پتروشیمی در کشور قطر بسیار رشد داشته است . تنوع اقتصادی و رشد صنایع نیز رویکرد مشخصی به سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز داده است. بخش های زیر بنایی در قطر نیز از دیگر امتیازهای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

 

 

مشاوره رایگان
جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید

 

 

ثبت شرکت مشارکتی

 

یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور قطر از طریق ثبت شرکت مشارکتی ساده است. در این روش شما باید یک شرکت تأسیس کنید که با همکاری دو یا چند فرد بر اساس یک توافقنامه تجاری برای انجام فعالیت های تجاری صورت می‌گیرد. در این روش میزان سرمایه اولیه اهمیتی ندارد.

مورد بعدی شرکت با همکاری مشترک است، میزان رضایت از ثبت شرکت در کشور قطر بیش از ۹۶ درصد است . این شاخص نشان می‌دهد که کشور قطر در زمینه سرمایه گذاری های خارجی بسیار عاقلانه عمل کرده است.

شایان ذکر است که در این کشور تأسیس شرکت می‌تواند روتین های مشخصی را دنبال نماید. به عنوان مثال: افرادی که از شرکت های مشارکتی ساده آغاز کرده‌اند رضایت بیش از ۷۰ درصد دارند.

این موضوع برای کسانی که ورود به بخش مسئولیت محدود دارند بیش از ۸۳ درصد رضایت را به همراه دارد. خدمات در کشور قطر از نظر اقتصادی بسیار ارزشمند است و روند خدماتی در این کشور توسط تیم های مدیریتی ارزیابی می‌شود.

برآوردهای مالی در کشور قطر نیز بهتر از قبل گزارش شده است و آمار مهاجران در این زمینه بسیار زیاد است. مشخص است که عدم نیاز به پرداخت مالیات از دیگر موارد ارزشمند مهاجرتی و ثبت شرکت در این کشور محسوب می‌شود.

 

 

کار در قطر و ویزای کاری قطر و شرایط اخذ آن

 

با توجه به وضعیت کار برای کارگران ایرانی و تجربه کار در قطر شما بایستی ابتدا از سمت کارفرما پیشنهاد کار داشته باشید تا بتوانید برای ویزای کار قطر اقدام کنید.

با در نظر گرفتن قوانین کار در کشور قطر، برای استخدام نیروی کار ایرانی در قطر، یک کارفرما باید مجوزهای مربوطه را از وزارت توسعه اداری کار و امور اجتماعی تأمین کند.

این موارد فقط به شرط زیر برای کارگران خارجی صادر می شود:

باید ثابت شود هیچ کارگر واجد شرایطی در قطر نیست که بتواند این کار را انجام دهد.
دارای مجوز اقامت باشد
متقاضی “معتبر” باشد، به عنوان مثال مطیع قانون و بدون داشتن سابقه کیفری و دارای گواهی پزشکی باشد.

 

 

مدارک مورد نیازبرای اخذ ویزای کاری قطر

 

برای اخذ ویزای کاری به قطر همانطور که در مطالب فوق گفته شد نیاز دارید تا از سمت کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشید و بعد برای دریافت مجوز اقامت اقدام کنید.

این کار به طور معمول وظیفه کارفرما می باشد. تا کلیه مدارک لازم را برای اخذ مجوز اقامت از طرف مهاجران انجام دهد. هنگامی که یک مهاجر از ابتدا وارد قطر می شود، کارفرما کارهای لازم برای ویزای موقت را ترتیب می دهد، که پس از آن به اجازه اقامت کار تبدیل می شود.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری قطر:

گذرنامه و مدارک هویتی
گواهی پزشکی
ارائه مدارک در جهت اجازه کار از سمت اداره کار
نامه عدم سوء پیشینه
نامه پیشنهاد شغلی از سمت کارفرما از قطر

 

 

برای موفقیت جهت اخذ ویزای کاری کشور قطر می‌ توانید با کارشناسان موسسه حقوقی بین المللی ایرانیان تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی استفاده نمایید. 

مهاجرت به کشور سوئد

مهاجرت به کشور سوئد   مهاجرت به کشور سوئد یکی از کشورهای پیشرفته جهان محسوب می‌شود که شهروندان آن از حقوق اجتماعی و رفاهی بسیار مناسبی برخوردار

مطالعه بیشتر »

مطالب این صفحه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.