ثبت شرکت در لوکزامبورگ

ثبت شرکت در لوکزامبورگ

 

لوکزامبورگ به عنوان یکی از کشورهای  کوچک در شمال اروپا است. جمعیت این کشور به ششصد هزار نفر می رسد و از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می آید که همواره شرایط سیاسی و اقتصادی باثباتی داشته است. بخش صنعتی این کشور در حوزه هایی همچون فولاد، مواد شیمیایی و لاستیک فعال است.

بخش زیادی از اقتصاد لوکزامبورگ به خدمات، به ویژه بانکداری و امور مالی متکی است. این کشور به عنوان مرکزی برای موسسات مالی و بانک ها در دنیا شناخته شده می باشد.  لوکزامبورگ بیشترین درآمد سالانه بین کشورهای اروپا را داراست. این اقتصاد پویا سبب شده است که لوکزامبورگ نه تنها یک مرکز جهانی برای امور مالی، بیمه و بانکداری باشد، بلکه مکان جذابی برای سرمایه گذاران متعدد در سال های اخیر گردد. از آنجایی که لوکزامبورگ دارای سیاست های مالی باز می باشد و از آنجایی که در اکثر کشورهای اروپایی افتتاح حساب به سختی انجام می شود، در این کشور به راحتی می توان حساب افتتاح کرد. کشور لوکزامبورگ، برای سرمایه گذاران در سراسر دنیا بسیار بااهمیت است.

محصولات صادراتی این کشور عبارتند از الوار و شیشه، فولاد، تجهیزات و ماشین آلات که بیشتر به کشورهای آلمان، هلند، فرانسه، انگلستان، اسپانیا و بلژیک محصولات خود را صادر می کند علاوه بر آن، موادی مانند آهن و مواد غذایی و کالاهای لوکس را وارد می کند.

در واقع این تبادل در بین این کشورهای سرشناس باعث ایجاد موقعیت بسیار مناسب اقتصادی لوکزامبورگ شده است.

لوکزامبورگ بیشتر با کارهای خدماتی به ویژه بانکداری و امور بیمه و مالی شناخته می شود و این کشور را مهم ترین مرکز بانکداری و بیمه ی خصوصی در منطقه می دانند. این کشور همچنین صادر کننده فولاد، شیشه، الوار، ماشین آلات صنعتی و تجهیزات مورد نیاز صنایع به ویژه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا چون آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند و اسپانیا و همچنین کشور انگلستان می باشد. اصلی ترین واردات این کشور را هم مواد غذایی، کالاهای لوکس و آهن تشکیل می دهد. این پویایی اقتصادی موجب شده است که این کشور در جذب سرمایه گذاران خارجی بسیار موفق عمل کند و سرمایه گذاران نیز با اطلاع از امنیت سرمایه در این کشور، مشتاقانه سرمایه خود را به این کشورسوق دهند.

طبیعتا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ یکی از مشوق هایی است که این کشور برای جذب سرمایه ی بیشتر در نظر گرفته است. بر اساس آخرین سرشماری صورت گرفته بیش از 40 درصد مردم ساکن لوکزامبورگ را ساکنان غیر بومی تشکیل می دهند که به اشکال مختلف اقامت این کشور را اخذ نموده اند.

 

انواع ثبت شرکت در لوکزامبورگ

 

شرکت با مسولیت محدود شراکتی (the public limited liability company (S.A

شرکت با مسولیت محدود فردی ( the private limited liability company (S.á.r.l

شرکت با شراکت کلی:  ( the general partnership (S.e.N.C

شرکت با شراکت محدود: the limited partnership (S.e.C.S )

شرکت سهامی شراکت محدود : the partnership limited by shares (S.e.C.A)

شرکت های تعاونی:  (the co-operative company (S.C

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید